Virtuaalserveri rent ja hooldus

Kui juhid tootmisettevõtet, siis tead, kui oluline on usaldusväärne serverilahendus. Programmi töö peab sujuma tõrgeteta ning andmed peavad olema kaitstud ja alati kättesaadavad.

Oma serveripargi käigus hoidmine võib olla aga kulukas ja ebamõistlik lahendus. Vahendid, mida tuleks sellisel juhul riist- ja tarkvarale kulutada, on mõttekam mujale suunata ja virtuaalserver rentida.

Meie virtuaalserveri rent ja -hooldus tähendab:

Andmete kättesaadavus ja turvalisus

Meie teenus on suunatud eelkõige Monitor ERPi kasutavatele tootmisettevõtetele. Oleme kursis tarkvara eripäradega ning oskame nõu ja jõuga erinevate murede korral abiks olla.

Hoiame sinu Monitor ERPi andmeid võimsates, Eestis asuvates serverites, kus need on turvatud ja varundatud kahekordse süsteemi abil. Kasutame uut immutable storage ehk aegluku tehnoloogiat, millega kaitstud andmeid pole isegi häkkerid võimelised kustutama. See pole lihtsalt tehniliselt võimalik.

Kiiruseprobleeme, millega oled pilveteenust kasutades võib-olla kokku puutunud, meie virtuaalserveriga ette ei tule.

Teenus, mille kättesaadavus (SLA) on muljetavaldav 99,99%, on mõistliku hinnaga ja kohandatud täpselt sinu ettevõtte vajadustele.

Hooldame ja uuendame nii riist- kui ka tarkvara regulaarselt, et ei tuleks ette ootamatusi.

Kiire reageering

Kui midagi peaks siiski juhtuma, reageerime kiiresti. Meil on kogemus paljude tootmisettevõtetega, oskame olukorrad konstruktiivselt ja kiiresti lahendada.

Integreeritud teenused

Ettevõtetele, kes rendivad meie virtuaalserverit, pakume ka IT-haldus- ja hooldusteenust. See tähendab, et saad kõik vajalikud IT-teenused ühest kohast – alates arvutite seadistamisest ja hooldusest kuni keerukate IT-küsimuste lahendamiseni.