Tere!

Minu nimi on Arne Koemets, olen Tarco asutaja ja juht.

Olen pikaaegse kogemusega IT-spetsialist, kes töötanud enam kui 15 aastat väga erinevatel IT-ga seotud ametikohtadel. Minu jaoks on tegemist unistuste valdkonnaga, sest IT ei muutu kunagi üksluiseks. Tehnoloogia areneb pöörase kiirusega ja väljakutsed, millega silmitsi seista tuleb, on kogu aeg erinevad.

Kuna nägin varasemas tööelus, milliseid probleeme võib põhjustada kehv serverilahendus, otsustasin luua serveritele spetsialiseerunud ettevõtte ja vastavat teenust pakkuma hakata. Ja seda väga kõrgel kvaliteeditasemel.

Turvaline serveri rent, korras IT-haldus

Meie teenuste hulka kuulub nii virtuaalserveri rent kui ka IT-haldus ja konsultatsioon. Viimast pakume ettevõtetele, kes kellega oleme sõlminud virtuaalserveri rendi lepingu. Oleme seda meelt, et IT-täislahendus annab parima tulemuse, sellepärast võtame hea meelega hallata ka sinu ettevõtte arvutid ja programmid, litsentsid ja kasutajad.

Usalda ettevõtte IT meie hoolde ja keskendu oma äri kasvatamisele!

Meie prioriteet on probleemide ennetamine

Ettevõtte IT on kõige paremini korraldatud siis, kui IT-partneri abi igapäevaselt vaja ei lähe. Järelikult on ta mõelnud probleemidele enne, kui need on tekkinud, tootmine töötab laitmatult ning andmed on kaitstud ja varundatud.

Just sellist teenust pakume ka meie.

Meie tänased kliendid vajavad meie abi enamasti siis, kui on vaja midagi uut ja põnevat ette võtta. Probleemide lahendamisega tuleb tegeleda harva, sest oleme ennetustöö korralikult ära teinud.

Meid usaldavad ettevõtted:

Kontakt

Tarco OÜ
Registrikood: 14089742

Aadress:
Käopesa põik 13, Kasemetsa küla
Saku vald, Harjumaa 75510

Kontaktinfo:
Telefon: +372 52 32 848
E-post: arne@tarco.ee

Saada päring: